PIOTR STOPPA

  1. CZYM JEST BUSINESS VIEW NA MAPACH GOOGLE?

    Program wirtualnych spacerów Street View to nowa usługa Google, która pomoże w promocji Twojej firmy w nowoczesny, efektowny i przede wszystkim niezwykle skuteczny sposób. Są to wirtualne spacery realizowane we wnętrzach hoteli, sklepów, salonów i restauracji tworzone w technice znanej ze Street View (widoku ulic Google). Dzięki temu rozwiązaniu Twój lokal zostanie wyróżniony w wyszukiwarce, oraz Mapach Google zapewniając Ci więcej klientów. Umożliwia również intuicyjne przejście do wnętrza lokalu bezpośrednio z widoku ulicy. Spacer może w bardzo estetyczny sposób zostać zamieszczony na firmowej stronie internetowej, a także dowolnych profilach społecznościowych.


  2. lub we wszelkich innych obiektach w każdej branży, poniżej mapa moich realizacji wirtualnych spacerów.


  3. Każda realizacja jest wyceniana indywidualnie, ponieważ jest to uzależnione od rozkładu pomieszczeń i zajmowanej przestrzeni. W tym celu proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny. Opłata za wykonanie Wirtualnego Spaceru jest jenorazowa, a zamieszczenie na serwerach Google jest bezpłatne.

    Tą samą technologią także realizujemy Wirtualne Spacery w nieruchomościach, które są na sprzedaż. Takie rozwiązanie umożliwia obejżenie nieruchomości, którą jesteśmy zainteresowani i pozwala to Państwu na wstępną analizę czy dana nieruchomość to jest to czego szukacie. Jednocześnie w pierwszym momencie nie angażujemy do oglądania Właściciela nieruchomości.